ZCC 1536SU05C-1190 KDG303 0.4685 Dia Carbide Coolant Drill
Part Number: ZCC4410005723
Overall Length
4.6457 118.00MM
Shank/Pilot Dia
0.4724 12.00MM
Tool Dia
0.4685 11.90MM
Flute Length
2.2050 56.01MM
Cut Dia Min
0.4685 11.90MM