ZCC 1536SU05C-1050 KDG303 0.4133 Dia Carbide Coolant Drill
Part Number: ZCC4410000732
Overall Length
4.6457 118.00MM
Shank/Pilot Dia
0.4724 12.00MM
Tool Dia
0.4133 10.50MM
Flute Length
2.2050 56.01MM
Cut Dia Min
0.4133 10.50MM - Z