ZCC 1536SU05C-1020 KDG303 0.4016 Dia Carbide Coolant Drill
Part Number: ZCC4410005657
Overall Length
4.6457 118.00MM
Shank/Pilot Dia
0.4724 12.00MM
Tool Dia
0.4016 10.20MM
Flute Length
2.2050 56.01MM
Cut Dia Min
0.4016 10.20MM