ZCC 1536SU05C-0325 KDG303 0.1280 Dia Carbide Coolant Drill
Part Number: ZCC4410005376
SKU: 1155278
Dimensions & Sizing
Overall Length 2.5984 66.00MM
Shank/Pilot Dia 0.2362 6.00MM
Flutes/Inserts 2
Tool Dia 0.1280 3.25MM
Flute Length 0.9060 23.01MM
Cut Dia Min 0.1280 3.25MM