ZCC 1536SU05-0540 KDG303 0.2126 Dia Carbide Coolant Drill
Part Number: ZCC4410005490
Dimensions & Sizing
Overall Length 3.2283 82.00MM
Shank/Pilot Dia 0.2362 6.00MM
Flutes/Inserts 2
Tool Dia 0.2126 5.40MM
Flute Length 1.3780 35.00MM
Cut Dia Min 0.2126 5.40MM