ZCC 1534SU03C-0340 KDG303 0.1339 Dia Carbide Coolant Drill
Part Number: ZCC4410005384
SKU: 1155160
Dimensions & Sizing
Overall Length 2.4409 62.00MM
Shank/Pilot Dia 0.2362 6.00MM
Flutes/Inserts 2
Tool Dia 0.1339 3.40MM
Flute Length 0.5510 14.00MM
Cut Dia Min 0.1339 3.40MM