ZCC 1534SU03C-0330 KDG303 0.1299 Dia Carbide Coolant Drill
Part Number: ZCC4410005379
SKU: 1155159
Dimensions & Sizing
Overall Length 2.4409 62.00MM
Shank/Pilot Dia 0.2362 6.00MM
Flutes/Inserts 2
Tool Dia 0.1299 3.30MM
Flute Length 0.5510 14.00MM
Cut Dia Min 0.1299 3.30MM