WNT/Ceratizit 1171404650 1B0043-04650.m7.3XD.140.R02.HB.C95 Carbide Drill Coolant 0.1831 4.65mm Dia 3.0x Dia Thru Coolant 14987338
Part Number: CER1171404650 ISO: 1B0043-04650.m7.3XD.140.R02.HB.C95
Dimensions & Sizing
Overall Length 2.5984 66.00MM
Tool Dia 0.1831 4.65MM
Flute Length 0.9448 24.00MM
Performance & Capacity
Drill DOC 0.6692 17.00MM